icon
Depo-Antrepo Hizmeti

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına götürü teminat sistemiyle çalışmaktayız, böylelikle güvenilir ve kaliteli bir depolama çözümü sunmayı amaçlıyoruz.

icon
Silo Depolama Hizmeti

Depolarımızı genişleterek, silo depolama birimini de hizmetinize sunuyoruz. Bu sayede, depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için size daha fazla çözüm ve esneklik sunmayı hedefliyoruz.

icon
7 / 24 Gemi Tahliye

Müşterilerimizin tercih ettiği herhangi bir limandan, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak gemi tahliye hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarını en hızlı ve güvenilir şekilde karşılamak için her zaman hazırız.

icon
Şehirler Arası Taşımacılık

Depolarımızda sakladığımız ürünleri, titizlikle seçtiğimiz güzergahlarla istediğiniz her bölgeye taşıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini en özenli şekilde yerine getirerek, güvenilir ve zamanında teslimatlar sağlıyoruz.

icon
Demir Yolu Taşımacılığı

Uzun mesafelerde çevre dostu çözümlerimizle sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Çevreye duyarlı yaklaşımımızla, uzun mesafe taşımacılığında sürdürülebilir ve çevre dostu çözümler sunarak hem müşterilerimize değer katıyoruz hem de doğaya olan sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

icon
84 Yıllık İş Tecrübesi

Yusufoğlu Depoculuk, uzun yıllara dayanan deneyimiyle Samsun'da sunduğu saklama çözümleri ile hizmet ağını genişletmektedir.

icon
Depocu sorumluluk sigortası

Bu ürünümüz ile üçüncü şahıslara ait emtianın depo sınırları içerisinde yer değiştirme, istifleme, yükleme, boşaltma faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek kazalar sonucu söz konusu emtiada oluşabilecek fiziksel hasar dolayısıyla sigortalıya yüklenebilecek yasal sorumlulukları teminat altına alıyoruz.

icon
Taşıyıcı Mali sorumluluk sigortası

Türkiye sınırları dâhilinde karayolu ile yük taşımacılığı yapan nakliyeci firmaların taşımakta olduğu yüke karşı sorumluluğunu ve/veya nakliyeci firmanın kendine ait ya da kiralık olarak işlettiği araçların sorumluluğunu teminat altına alan bir nakliyat sigortasıdır. Taşıdığınız mallar zaman zaman sizi strese soksa da taşıdığınız mallara zarar gelmesi durumunda firmanıza yüklenecek sorumlulukları teminat altına alıyoruz.

icon
Yangın sigortası

iş yerini, konutunu/binanı, muhteviyatını (demirbaş, emtia, makine tesisat) ve camlarını poliçe ana teminatları ve bunlara ilave ek teminatlarla güvence altına alır. Bu sigorta hem taşınır hem de taşınmaz mallara uygulanabilir. Ayrıca poliçe kapsamında birlikte yaşadığın kişiler de koruma altındadır.